Hakkımızda

Beslenmedeki en önemli basamak olan toprak, hızlı nüfus artışı dolayısıyla terkedilen doğal yöntemlerin yerini kimyasallara bırakmasıyla verimsizleşerek kalitesini kaybetti. “Bilinçli Üretim, Kazançlı Gelecek” sloganıyla çıktığımız bu yolda amacımız; topraklarımızda sil baştan devrini başlatmak, çiftçinin sağlıklı ve kaliteli mahsul alabilmesini sağlamak ve tabii ki sofralarımıza dek uzanan bu serüvende insan sağlığını korumak.

TEKOG olarak, doğal kaynaklarımızı korumak ve sürdürülebilir tarımı mümkün kılmak için, keşfedilmemiş bioteknolojinin potansiyelini ortaya çıkararak toprağa canlılığını geri kazandırmayı amaçladık.

TEKOG - Tek Organik Sıvı Gübre; içeriğinde bulunan enzim ve aminoasitler ile topraktaki mikroorganizmaları aktif hale getirerek toprağı temizler, canlı yaşamını destekler. Hiçbir TEKOG ürün içeriğinde kimyasal ve hayvansal atık kullanılmaz. TEKOG ürünleri sayesinde toprak bozunmuş yapısını onarabilir, yüksek mikroorganizma aktivitesi ile ise daha önce kullanılan yanlış ürünler dolayısıyla biriken kimyasal maddelerden arınır.

TEKOG imzası taşıyan hiçbir ürünümüzün insan sağlığına hiçbir zararı olmayacağını taahhüt ediyoruz.